برنا منتظر

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

کتاب و کارگاه

آموزش مهارت‌ها با داستان

چیزهای خیلی زیادی هست که ما برای بزرگ شدن باید یاد بگیریم.
مهارتهایی که شکل و کیفیت ارتباط ما با دیگران و حتی احساس ما نسبت به خودمون، به یادگرفتن و توانایی انجام اونها بستگی داره. مهارتهایی که هروقت بهشون برسیم، میتونن زندگی و باورهای ما رو تغییر بدن. ما فکر میکنیم بهترین زمان برای یادگرفتن مهارتهای انسانی و رشد کردن توی اونها کودکیه. ذهن روشن و شفاف بچه‌ها خیلی سریع راه درست رو طی میکنه، به شرطی که ما مسیر رو بهشون نشون داده باشیم.کتابهای خودشناسی برای کودکان میتونن توی این راه کمکتون کنن. ما این کتابها رو به دسته‌های مختلف تقسیم کردیم تا شما با توجه به نیاز کودکتون راحتتر بتونین انتخاب کنین:

معرفی کتاب‌های برنا

بخش کودک

چرا خودشناسی برای کودکان

توانایی فکر کردن، کشف رابطه‌ها و قوانین دنیا بزرگترین هدیه‌ایه که هر والدی میتونه به فرزندش بده و میشه گفت آرزوی همۀ والدینی که آیندۀ بچه‌هاشون براشون مهمه هم در همین توانایی‌ها خلاصه میشه. اینکه بچه‌ها بتونن بیرون از دیوارهای امن خونه و زمانی که ما کنارشون نیستیم، درست تصمیم بگیرن و خوب و بد رو از هم تشخیص بدن. این مهارت‌ها بدون آموزش به وجود نمیان. آموزش هم برای بچه‌هامون و هم برای خودمون. در برنا سعی میکنیم، مسیر این آموزش رو برای خانوادۀ شما تسهیل کنیم.

  • مهارت تفکر خلاق
  • پاسخ به سوالات بنیادی
  • انتقاد پذیری و تحمل شکست
  • درک تفاوت‌های فردی و شباهت‌های فطری
  • توانایی ابراز احساسات و مراقبت از خود در برابر احساسات منفی

بنر توضیح راجب به کتاب ویژه

بخش والدین

دانشت رو بالا ببر!!

شاید بیشترین کلمه‌ای که بعد از «مامان» از زبان بچه‌ها شنیده می‌شه؛ کلمۀ «چرا» ست. چراهایی که خیلی وقتا خود ما هم جوابی براشون نداریم و البته بی‌جواب موندن این سوالا به خودی خود بد نیست و حتی می تونه، خلاقیت بچه‌ها رو افزایش بده، اما سوالاتی هم هست که اگر بی‌جواب بمونن یا با جوابی خارج از درک کودک پاسخ داده بشن، آسیب‌های جبران‌ناپذیری به روان حساس بچه‌ها وارد می‌کنن. سوالاتی که پیدا کردن جواب صحیح برای اونها احتیاج به کسب تخصص همزمان توی چندین رشته داره و ناممکن بودن این کار واضحه، پس تکلیف ما چی میشه؟ و با این چراها چه کار باید بکنیم؟ بخش والدین ما جاییه که این سوالا رو جمع کردیم و جواب‌هاشونو آماده کردیم. جواب‌هایی که شاید قبل از بچه‌ها اول بتونه حال خودتونو خوب کنه.

فعالیت‌های ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و متون بلکه روزنامه مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

بخش نوجوان

واسه نوجوانان چی داریم؟

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.
نوشتن چه جوریه؟

معرفی نویسندگان و کتابهایشان

شخـــصیت‌های جـــذاب کـــتاب‌ها

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است:

بـــــــرترین قصه و لالایـــی‌ها

عید پرواز

قـــصه‌های کــــودک

نویسندگی

قـــصه‌های کــــودک

بهانه دوستی

قـــصه‌های کــــودک

کارت سوخته

قـــصه‌های کــــودک

وقت آشتی کنان

قـــصه‌های کــــودک

درباره برنا

اگه میخوای بیشتر درباره ما بدونی..

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
لورم ایپسوم
0 +
لورم ایپسوم
0 +
لورم ایپسوم
0 +

بازی قطربا

لورم ایپسوم متن ساختگی با استفاده از طراحان گرافیک است:

راه‌های ارتباطی و ارسال فرم نظرات

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و سطرآنچنان که لازم است :

برخی از همکاران ما :