برنا منتظر

محصولات خودشناسی
نوجوانان

محصولات خودشناسی برای نوجوانان

دنیا بزرگ‌تر از چیزیه که تو بچگی خیال می‌کردیم و سوالای بی‌جواب مهم‌تر از اونی هستن که بشه ساده از کنارشون گذشت، سوالایی که گاهی به حد انفجار عصبانیت میکنن و گاهی یه جوری به قلبت فشار میارن که مثل یه ابر تنها آروم و سردرگم میشی. 

اما می‌خوام یه چیز در گوشی بهت بگم؛ جواب همه چیز توی قلبته. هیچ سوالی نیست که با شناختن خودت جوابش رو پیدا نکنی. آرامش، شادی و عشق هدیه‌هایی هستن که بعد از شناختن خودت به دست میاری. ما برای پیدا کردنشون کمکت می‌کنیم. 

کتاب و کارگاه

نوجوونی و سوالاش!

همه میگن نوجوونی سخت‌ترین مرحلۀ زندگیه؛ ولی من میگم نوجوونی باحال‌ترین مرحله است! نه بچه‌ای که هیچ چی حالیت نباشه، نه بزرگی که بار هزارتا مسئولیت ریز و درشت رو شونه‌ات باشه.
نوجوونی مرحلۀ خلوته، مرحلۀ شناخت خودت و آماده شدن برای مواجهه جدی با جهان. زمانی که هرچی بخونی و هرچی یاد بگیری بازم کنه.
بهت تبریک میگم که اینجایی؛ این یعنی تو سوالایی داری که رسیدن به جوابشون برات مهمه و از من می‌شنوی همین سوالا و جوابی که براشون پیدا میکنی کل زندگیت رو می‌سازه، پس جدیشون بگیر و با هر جوابی زود قانع نشو!
ما سعی کردیم تو رسیدن به جواب کمکت کنیم؛ توی کارگاه‌ها، لابه‌لای ویدئوها، کنار شخصیت‌های کتابها، اینجا همه چی فقط به عشق تو ساخته شده. به عشق تو و به امید فردای روشنت.

کتاب

داستان و رمان نوجوان

تا حالا سعی کردی دنیا رو یه جور تازه ببینی و یه جور تازه فکر کنی؟ یه جوری که هیچ‌کی تا حالا ندیده و هیچ کی تا حالا فکر نکرده؟ فکر می‌کنی اگه مثلاً ما هم می‌تونستیم مثل زنبورها یا مثل مارها ببینیم، چی می‌دیدیم؟ فکر می‌کنی چه چیزهایی توی دنیا هست که چشمای ما از دیدنشون ناتوانه؟ نوجوونی سن دیدن ندیدنی‌ها و ندیدن دیدنی‌هاست!

سنی که فکر میکنی تنهایی و فکر میکنی این همه احساس عجیب و غریب رو فقط تو ای که تجربه میکنی، ولی نگران نباش، تو تنها نیستی. تازه ما هم سعی کردیم توی هر کدوم از کتاب‌هامون از دریچۀ چشم یه نوجوون به دنیا نگاه کنیم و دنبال جواب سوالای تو بگردیم.

دسته بندی کتابخانه

کتاب‌های نوجوان

ما چند ساله داریم خودمون رو برای این اتفاق بزرگ آماده می‌کنیم.

ساعت‌ها مطالعه و بررسی کردیم، تحقیق کردیم، نظرسنجی راه انداختیم، با آدمای این کاره گفتگو کردیم، پای درددل نوجوونها نشستیم و بالاخره با یه برنامۀ کامل و دقیق به سمت هدف خیز برداشتیم. برای ما خیلی مهم بود کاری که انجام می‌دیم به دل تو بشینه و بتونه به سوالاتت جواب بده.اینجا به زودی پر می‌شه از کتاب‌هایی که فقط و فقط به عشق تو نوشته شدن.

صدا زدم باران

معین و خانواده‌اش گرفتار یه جنگ بزرگ شدن، اما کی موفق میشه؟ پدر و مادر معین، یا آنا؟ یعنی معین میتونه دنیا رو نجات بده و آب رو برگردونه؟

رفاقتی!

مجموعه کارگاه نوجوان

من کی هستم؟ توی این دنیا چی کار می‌کنم؟ مرگ چیه؟
زندگی و زنده بودن یعنی چی؟

همه این سوالا و هزارتا سوال دیگه و جواب‌هایی که قانعمون نمی‌کرد به قلبمون فشار می‌آورد و باعث می‌شد فکر کنیم گم شدیم، اما این جوری باقی نموند. ما راهمون رو پیدا کردیم و به جواب رسیدیم؛ وقتی آدم یه حقیقت بزرگ رو کشف می‌کنه نمی‌تونه توی دلش و فقط برای خودش نگهش داره. اونم حقیقتی که مثل یه راز مخفی شده بود؛ بله درست حدس زدی. ما تصمیم گرفتیم هرچی یاد گرفتیم رو به همه یاد بدیم. به هرکسی که اینجاست یا یه روزی گذارش به اینجا می‌افته.بین خودمون بمونه ما فکر می‌کنیم ادم‌های بزرگتر نوجوونا رو خیلی دست کم گرفتن و یادشون رفته دونستن جواب این سوالا چه قدر می‌تونه کیفیت زندگی و آرامش نووجونا رو زیاد کنه، اما نترس ما یادمون نرفته و یادمون نمی‌ره! تو هم اگه میخوای بدونی میتونی توی کارگاه‌ها همراه ما باشی.

نظرات و پیشنهادات

نظرات کاربران ما

" مقاله هاس نوجوان فوق العاده و بسیار آموزده بود "

کیانا محرابی

" خارج از چارچوب داستان جالبی داشت. من طرح جلدش رو خیلی دوست داشتم. اینکه توی نوشتن اسم کتاب هم سنت شکنی کرده بودین برام جالب بود. "

مجید قیامی فر

" سلول شماره 17 قشنگترین کتابی بود که تا امروز خوندم. "

نرگس آهنگری

دانستنی

کارآگاه نوجوانان

اگه یه عالمه سوال بی‌جواب داری و حوصلۀ اینکه ساعتها توی کتابها دنبال جواب بچرخی نداری؛
اگه دلت یه لقمۀ حاضر و آماده می‌خواد که راحت بتونی باهاش ارتباط بگیری و زود به جوابت برسی؛
اگه دلت می‌خواد یه جواب ریشه‌ای برای تمام سوالاتت پیدا کنی؛
نگرد!
چون ما برات گلچین کردیم و از همین جا میتونی پیداشون کنی:

در تماس باشید

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید