( به شیوه همکاری مشترک )

بازی کارتی قطرُبا

معرفی بازی قطرُبا

توی بازی قطربا تو یه قطره هستی. قطره‌ای که راهش رو گم کرده و توی زمین خشک و بی‌آب و علف گیر کرده. روبه‌ر‌وش یه کشتی هست. کشتی‌ای از جنس آب که اونو به اقیانوس می‌رسونه، اما مسیر رسیدن به کشتی سخته، تو باید با کمک بقیه قطره‌ها مسیر رو بسازی و توی راه هم حواست به آبدزدها باشه. اونا میخوان جلوی این مسیر رو بگیرن و اگه شماها حواستون نباشه موفق میشن، اما نگران نباش آبران حتماً کمکت می‌کنه، فقط باید یادت بمونه که این مسیر رو تنهایی نمیشه رفت؛ پس همه با کمک هم، رو به جلو، حرکت!

خرید آنلاین بازی قطرُبا

از اینجا می‌تونین بازی کارتی قطربا رو به صورت آنلاین بخرین

پخش ویدیو
داستان بازی

اوضاع دنیا اصلاً خوب نیست

همه جا پر از ظلم و بلا شده. توی این بازی تو نقش قطره‌‌ای رو داری که باید با بقیه قطره‌ها  همکاری کنی و به کشتی نجات برسی. همه باید مثل یه اقیانوس کنار هم قرار بگیریم تا بتونیم آبدزدها رو شکست بدیم.

خلاصه روند بازی

هدف بازی اینه که قطره‌ها مسیر رودی رو بسازن که اونا رو از زمین بازی تا کشتی نجات برسونه. توی این راه باید با هم همکاری کنین، به هم کمک کنین و با گفتگو و تحلیل کارت‌هایی که دارین بهترین مسیر رو پیدا کنین. توی این بازی برد و باخت شخصی معنا نداره، یا همه با هم می‌بریم یا همه با هم بازنده می‌شیم. درست مثل زندگی!
قوانین بازی توی دفترچه بازی هست، علاوه بر اون توی این فیلم هم همه‌ی مراحل رو براتون توضیح دادیم. تازه قوانین بازی خیلی هم آسونه و همون دست اول یاد می‌گیرین و بعدش می‌تونین هر چند بار که دوست داشتین بازی کنین.
یه چیز در گوشی بگیم؛ ما مطمئنیم که این بازی حالا حالاها مهمون جمع‌های دوستانه شما می‌مونه، چون هر دفعه توی بازی اتفاقات تازه‌ای می‌افته و مسیر تازه‌ای براتون باز می‌شه، مسیری که با تصمصیم‌ها و انتخاب‌های شما هربار تغییر می‌کنه و تازه می‌شه. پس معطل نکنین و شروع کنین به حرکت. حرکت به سمت کشتی نجات

قوانین بازی قطرُبا

خرید آنلاین بازی قطرُبا

از اینجا می‌تونین بازی کارتی قطربا رو به صورت آنلاین بخرین