برنا منتظر

صفحۀ بچه‌ها

کتاب
و محصولات مهارت محور

دنیا خیلی بزرگه و آدم‌های زیادی توی دنیا زندگی می‌کنن.
آدم‌هایی که هر کدومشون هدف خودش رو داره و میخواد به یه چیز مشخص برسه.
اما چیزی که برای همۀ آدم‌ها مهمه، شادی و آرامشه.
الان که هنوز وارد دنیای آدم بزرگا نشدین، کمتر پیش میاد که شاد نباشین، اما شاد بودن و شاد موندن مهارتیه که باید یادش بگیریم. کتاب‌ها و محصولات مهارت محور ما توی این مسیر کمکتون میکنن.

کتاب‌های خودشناسی برای کودکان

چه جوری باید به هدفمون برسیم؟ ، کی میتونه کمکمون کنه؟ ، چه جوری از خودم مراقبت کنم؟

یکی از مشکلات والدین امروزی سوالات بچه‌هاست، سوالهایی که ممکنه خود ما جوابی براشون نداشته باشیم، یا بلد نباشیم جوری جواب بدیم که برای بچه‌ها آسیبی به وجود نیاره. بچه‌های امروزی سوالای زیادی دارن که بعضی از ما تا نوجوونی بهشون فکر نکرده بودیم. لازم بود که یکی بیاد و جدیِِ جدی جواب این سوالا رو بده. جوری که بچه‌ها دوست داشته باشن و گوش بدن؛ پس ما نشستیم و این کتاب‌ها رو نوشتیم. کتاب‌هایی که توی مجموعه‌های مختلف دسته‌بندی کردیم و با خوندن هر کدوم میتونین جواب خیلی از سوالات بچه‌هارو بدین. 

مهارت انتخاب هدف

وقتی بزرگ شدی میخوای چی کاره بشی؟ شاید این سوال رو خیلی‌ها ازت پرسیدن، شاید خودتم هر چند وقت یه بار که توی آینه نگاه میکنی یه جواب تازه براش داشته باشی، اما واقعا هدف ما از زندگی چیه؟

مهارت راه‌شناسی

من از کجا اومدم؟ چرا اومدم؟ این مسیر منو به کجا میرسونه؟ اصلاً چرا و چه جوری باید هدفم رو توی مسیر زندگی تعریف کنم که آخرش بزرگ که شدم از خودم راضی باشم ؟ این سوالا رو توی این کتابا جواب دادیم.

مهارت الگوگیری صحیح

تا حالا شده بخوای کاری رو یاد بگیری که تا حالا سراغش نرفتی؟ مثلا یه ورزش تازه یا یادگرفتن یه زبان جدید؟ ما توی زندگی‌مون دنبال به دست آوردن هر چی که باشیم، احتیاج داریم که یکی کمکمون کنه.

مجموعۀ کامل کتاب‌ها

با ورود به این صفحه می‌تونین، مجموعۀ کامل کتاب‌های مهارت‌های خودشناسی برای کودکان رو برای بچه‌ها تهیه کنین و اینجوری برای شناخت خودشون و ارتقای مهارت‌های فردیشون کمکشون کنین.

مهارت خودمراقبتی

چه جوری می‌تونیم آدم بزرگی باشیم که همیشه خنده رو لباشه و حتی وقتی ناراحت میشه، آرومه؟ چه جوری میشه آدم بزرگی بود که همه از دیدنش خوشحال میشن؟ اصلا همچین چیزی ممکنه؟ بله ممکنه!

کتاب امن آموزش زبان

اگه فرزند شما دو زبانه است یا در حال آموزش زبان انگلیسیه، میتونین نسخۀ ترجمه شدۀ کتاب‌ها به زبان انگلیسی رو تهیه کنین؛ تا هم خیالتون از محتوای کتابها راحت باشه و هم مهارت‌های خودشناسی رو یاد بگیره.

رویارویی با از دست دادن عزیزان

کسی که از بین ما رفته کجا رفته؟ وقتی دلم براش تنگ میشه چی کار باید بکنم؟ اصلاً مردن یعنی چه؟ چی میشه که آدما می‌میرن؟ ممکنه مامان بابای منم بمیرن؟

کتابهای والدین

اگه دوست ندارین توی تربیت بچه‌هاتون عقب بمونین و دوست دارین کنار بچه‌ها رشد کنین و همیشه پناهگاه اونا در مقابل مشکلات باقی بمونین، میتونین برای یادگیری مهارتهای خوشناسی از کتابهای والدین استفاده کنین.

بهتــــــرین برای کــــودک شـما

شجاع بودن همیشه یک ژست بزرگ نیست، گاهی اوقات فقط به این معنی است که سعی کنید آن سؤال دشوار را امتحان کنید، در حالی که واقعاً در حال امتحان کردن جدید هستید، پاسخی را در یک درس ارائه دهید.

14

سال
تجربه

21

برنده
جایزه

7k

دانش
آموز

  • ما معتقدیم که هر کودکی باهوش است، بنابراین به آن اهمیت می دهیم.
  • معلمان برای فرزند شما تفاوت ایجاد می کنند.

مشاهده ویدئو

توی کتاب ها منتظرتونیم

اینجا می‌تونین با دوستای خودتون که توی کتاب‌های ما منتظرتون هستن آشنا بشین و هر کدوم رو که بیشتر دوست داشتین، با خریدن کتابش دعوت کنین که بیاد پیشتون!

قصۀ مخملی

من کلاف کاموای قرمز نرم و گرمم. دنبال کسی می‌گردم که منو ببافه، تا به یه شال‌وکلاه تبدیل بشم، ولی کسی رو پیدا نمی‌کنم. ببینم تو بافتنی بلدی؟!

دم منگوله‌ای

دم منگوله‌ای یه بچه شیر تپل مپله که توی جنگل گم شده و حالا حتی یادش رفته که شیره. راه دم منگوله‌ای برای این‌که بتونه دوباهر خودش رو پیدا کنه، راه سختیه، به نظرت موفق میشه؟

اریحا

سلام من اریحا هستم. معنای اسمم رایحۀ خوشه. درست مثل عطر گندمزارهای شهرم نینوا. مم از هزاران سال قبل اومدم که جالب‌ترین قصۀ دنیا رو برات تعریف کنم!

کارو

وقتش نیست! وقتش نیست! وقتش نیست! سلام من کارو هستم و از دست مامانم حسابی کلافه‌ام. امشب مب‌خوام کاری بکنم که باور کنه خیلی خوبم وقتش هست!

بند انگشتی

من یه بندانگشتی کوچولو هستم، ممکنه فکر کنی منو نمی‌شناسی، اما اشتباه می‌کنی. وقتی کتاب شعرم رو بخونی، می‌فهمی که راست می‌گفتم!

نرمو

نرمو تازه از تخم بیرون اومده و از دیدن دنیای بزرگ و زیبا شگفت زده شده. دنیا خیلی بزرگه و نرمو داره حسابی کیف میکنه، تا اینکه یه پروانه میبینه و چشمش به آسمون می‌افته!

هانی

سلام! من هانی هستم، من و باباریش پنبه با هم یه کتاب ساختیم، کتاب جستجوهای عجیب و غریب! با کلی چیز عجیب و غریب آشنا شدیم و حالا دنبال راز بزرگیم، ولی...

بند انگشتی

منو که یادته؟ کوچولو موچولوبودیم. حالا الان برای خودم مردی شدم! یه پسری هم سن و سال تو که یه علمه سوال تو سرمه، سوالایی که نمیدونم از کی باید بپرسم؟

اِلیورا

سلام! من اِلیورا هستم. اِلیورا یعنی نورانی من همون پسری هستم، که قراره از جنگلبان راه و رسم مراقبت از جنگل رو یاد بگیره، حتی شایدم تونستم صاحب کلاه سحرآمیز جنگلبان بشم.

ریزه

من یه دونۀ کوچولو توی دل خاکم، ولی جام خیلی سفت و سنگیه، آب و نور خورشید بهم نمی‌رسه، بیرون اومدن از دل خاک خیلی خیلی سخته و کت چرمیم خیلی سنگینه!

روباه بندباز

من روباه بندبازم. من سالها توی سیرک بندبازی می‌کردم و آدمها برام دست می‌زدن و هورا می‌کشیدن! خب معلومه که من با این همه هنرم باید سلطان جنگل باشم و همه باید به حرفام گوش کنن!

رزا

سلام! من رزا هستم.همون دختر گلگلی که مخملی نگران سرماخوردنش بود. چون شما کتاب ما رو خیلی دوست داشتین منو مخملی دوباره اومدیم که ازتون تشکر کنیم!

از ما بپرسید:

به کمپین ما بپیوندین!!

زمین خونۀ ماست و ما باید برای زنده نگه داشتن زمین تلاش کنیم. شما هم اگه دلتون می‌خواد یه قدم برای سالم موندن زمین بردارین می‌تونین توی پویش جمع آوری کاغذهای باطله همراه ما باشین. کاغذها و کتاب‌های باطله‌تون رو جمع کنین، به ما خبر بدین تا بیایم و جمعشون کنیم. ما این کاغذها رو بازیافت می‌کنیم، باهاشون کتاب‌های تازه چاپ می‌کینم و به بچه‌هایی که به کتاب دسترسی ندارن، برای شریک شدن تو این دنیا ی رنگی کمک می‌کنیم. 

قصــه‌های کـــودک

خیلی از آدم‌ها دوست دارن کتاب بخونن.

خیلی از آدمها هم هستن که دوست دارن کتاب بشنون! کتابهای صوتی برای این آدمها تولید میشن. آدم‌هایی که دوست دارن چشماشون رو ببندن و همراه قهرمان کتاب‌ها برن و توی رویا غرق بشن.

نظرات شما

دانیال پور بخش

" واقعا بخش کودک یکی از کامل ترین هاست هم آموزش داره و قصه و تربیت بهتر کودک رو بهمون آموزش میده "

مامی رزا

" عاشق قصه های خاستنی و قشنگتون شدم ممنون که این قصه ها رو در اختیار ما قرار میدهید "

علی یاری

" منی که خودم عاشق تلکنولوژی ام و وقت نمیکنم کتاب بخرم و مطالعه کنم این بخش یکی از بهتریناست "

به خبرنامه ما بپیوندید

برای دریافت آخرین به روز رسانی و اخبار در خبرنامه ما مشترک شوید.